Sone Psikoloji hakkımızda

Ne Yaparız?

Sone Psikoloji, kişilerin kendi içlerinde yaşadıkları tıkanıklıkları çözebilmelerine, ilişkilerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerine ve yaşam kalitelerini artırabilmelerine yardımcı olmaya yönelik olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzmanlarımız sadece yetkin oldukları konularda, uzmanı oldukları yaklaşımlarla, bilimsel temele dayalı ve etik ilkelere bağlı olarak hizmet vermektedirler.

Sone Psikoloji bünyesindeki klinik psikologlar, psikolojik hastalık olarak değerlendirilmeyen ilişki problemleri (eş, arkadaş, ebeveynler), bir yakının kaybı, iş yaşamı, özel ve sosyal yaşamdaki stresli durumlar, uyum sorunları, çocukluk dönemindeki olumsuz yaşam olayları gibi yaşantısal konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadırlar.

Merkezimizdeki klinik psikologlar tanı koymaz ya da tedavi gerçekleştirmez. Psikolojik rahatsızlık ile karşılaşılması durumunda danışanlar mutlaka psikiyatriste yönlendirilirler.

Biz Kimiz?

Sone Psikoloji “Daha iyi olmaya.”

Sone Psikoloji ailesi olarak, kendinize, hayatınıza ve ilişkilerinize dair daha berrak bir bakış açısı edinmenizde yardımcı olmak adına çalışıyoruz. Hayatı deneyimlerken terapötik müdahaleye ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz zamanlarda buradayız!

Günün getirdiği şartlar, yeni ve/veya negatif deneyimleri anlamlandırmada ve kendiniz, ilişkiniz, çocuğunuz ile ilgili farklı olmasını dilediğiniz her şey adına biz Sone Psikoloji ailesi olarak yeniden düşünme, değerlendirme ve farklı bir yol bulmaya çalışmada size rehberlik edebilmek için buradayız. Hayatınızda artık beraberinizde taşımak istemediğiniz her şeye dair yeni bir bakış, duygu, düşünce edinebilmeniz ve size dair her şeyle uyum içinde yaşayabilmeniz adına size rehberlik etmeyi misyon edindik.

Sone Psikoloji Şubeleri