Sone Psikoloji

İletişim Bilgileri

Sone Psikoloji'nin Beylikdüzü ve Bağdat Caddesi'nde olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır. Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ilgili şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Şubesi

Bağdat Caddesi Şubesi

Çalışan Destek Programı

1

Giriş

Sone Kurumsal Psikolojik Danışmanlık; çalışanlara ve yöneticilere yönelik psikolojik destek hizmeti ile kurumsal düzeyde daha yüksek performans göstermeniz ve daha huzurlu bir iş ortamına sahip olabilmeniz için oluşturuldu.

Sone Psikoloji olarak kurumsal anlaşmalarımız sayesinde, çalışanlarınızın huzur ve bağlılığını arttırmak için psikolojik danışmanlık hizmeti veriyoruz.

2

Gelişme

Yüz yüze ve online psikolog desteği seçeneklerimiz, zaman & mekan konusunda endişelenmeden dilediğiniz an yardım alabilmeniz için oluşturuldu.

Çalışanlarınızın ve birinci derece yakınlarının, kurumsal anlaşmamız sayesinde indirimli ücretlerle psikolojik destek almasını sağlıyoruz.

3

Sonuç

Psikolojik destek verdiğimiz çalışanların bilgilerini, etik ilkeler çerçevesinde saklı tutuyoruz. Gizliliğiniz bizimle güvende.

Uzmanlarımızın kurumsal psikoloji seminerleri ile ihtiyacınız olan konularda ekibinize destek vermek için buluşuyoruz.

Daha mutlu ve başarılı iş yerleri için ilk adımı atın, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Hemen İletişime Geçin

Aklınıza takılan sorular, görüşler ve önerileriniz için hemen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.