Genel:

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2.Danışanlar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

Satin Alinan Hizmet Bedeli Ödenmez İse: 

3.Danışan, satın aldığı hizmet bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Sone’nin hizmet verme yükümlülüğü sona erer. 

Cayma Hakkı:

11.ZORUNLU ACİL SAĞLIK DURUMLARI HARİCİNDE VE BİR SEFERE MAHSUS OLMAK ÜZERE GÜN İÇİNDE İPTAL EDİLEN RANDEVULARDA DANIŞANLARIN, ÜCRETİN TAMAMINI ÖDEMESİ GEREKMEKTEDİR. ÜCRETİ ÖDENMİŞ OLSA BİLE ÜST ÜSTE YAPILAN 3 SEANS İPTALİNDE İHTİYACI OLAN DANIŞLARA FIRSAT YARATMAK İÇİN GÖRÜŞMELER SONLANDIRILIR.

12.Satıcının Cayma Hakkı Bildirimi Yapılacak İletişim Bilgileri:

ŞİRKET 

ADI/UNVANI: SONE SAĞLIK EĞİTİM PSİKOLOJİK ARAŞTIRMA VE AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ADRES: Barış mahallesi Samsun caddesi No:C1 Blok Kapı No:14/5 34520 Beylikdüzü/ İstanbul / Türkiye

EPOSTA: info@sonepsikoloji.com

TEL: 0(537) 294 1910 & 0(530) 932 4976

Cayma Hakkının Süresi:

13.Danışan, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 2 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 

14.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar Sone’ ye aittir.

15.Cayma hakkının kullanılması için 2 (iki) günlük süre içinde Sone’ ye iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. 

İade Koşulları:

20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle Sone tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçları

23.Danışan, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Sone’den talep edebilir ve her koşulda Danışan’ın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Sone, borcun gecikmeli ifasından dolayı Sone’nin uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. 

Ödeme ve Teslimat

24.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

25.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online ödeme imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.