Bağdat Caddesi Psikolog Sone Psikoloji

Bağdat Caddesi Klinik Psikolog Ekibimiz

Ertuğ Gül

Klinik Psikolog

Nazlı Işık Birçek

Klinik Psikolog

Ece Mengütay

Klinik Psikolog

Refika Çavuşoğlu

Klinik Psikolog

Gülce Uzonur

Klinik Psikolog

Kadıköy Psikolog Seçiminde Neden Sone Tercih Edilmeli?

Sone Psikoloji ailesi olarak bireylerin kişisel ihtiyaçlarına özgü çözümler sunuyoruz. Alanında uzman psikologlarımız, her danışanın duygusal ve zihinsel farklılıklarını anlamak ve onlara en uygun desteği sağlamak için çalışıyor. Her iki merkezimiz de sakin ve konforlu ortamlarıyla, sürecinizde kendinizi güvende ve desteklenmiş hissetmenizi sağlayacak nitelikte tasarlandı.

Danışanlarımız İçin En İyi Psikolog Kadrosunu Oluşturuyoruz

Sizler için en iyi psikolog kadrosunu oluştururken, psikologlarımızın lisans ve yüksek lisans eğitimlerini psikoloji alanında tamamlamış olmalarına, uzmanlaştıkları ekolde almış oldukları eğitimlerine ve kendilerini sürekli geliştirmelerine özen gösteriyoruz.​

Sone Psikoloji Gizlilik ve Güvenlik

Sone Psikoloji olarak, danışanlarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği en üst önceliğimizdir. Danışma süreci tamamen gizli tutulmakta ve danışanların kişisel bilgileri sıkı gizlilik prensiplerine uygun olarak korunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler sadece uzmanımızla paylaşılmakta olup kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Öneri Psikolog Kadrosuyla Kadıköy Bölgesinde Yanınızdayız

Sone Psikoloji ailesi olarak, kendinize, hayatınıza ve ilişkilerinize dair daha berrak bir bakış açısı edinmenizde yardımcı olmak adına çalışıyoruz.

Klinik ve Doktor Psikologlardan Oluşan Yetkin Kadro

Ekibimizde Klinik Psikologların yanı sıra Doktor Psikologlar da yer alıyor. Böylelikle sizlere daha geniş bir perspektiften destek sağlama imkanı sunuyoruz.

Bağdat Caddesi Şubesi